Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, okul ziyaretlerine Vali Tevfik Başakar İlkokulu ve Ortaokulu ile devam etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Cemal Akın’ı öğrenciler bahçede büyük bir coşkuyla karşıladılar. Öğrencilerin sevgi seline maruz kalan Belediye Başkanı Cemal Akın etrafını saran öğrencilere derslerinde başarılar diledi. Ziyaretinde idareci ve öğretmenlerle sohbet eden Belediye Başkanı Cemal Akın projeleri hakkında bilgiler verip talep ve önerileri dinledi.

Ziyarette konuşma yapan Akın, eğitimi desteklediklerini bundan sonrada aynı şekilde ihtiyaçlar doğrultusunda çalışarak gerekli hizmetleri vermeye devam edeceklerini söyledi.

Akın,” Eğitim kurumlarımızı ziyaretlerimiz esnasında idareci ve öğretmenlerimizle sohbet edip, fikir alışverişinde bulunuyor, var ise taleplerini değerlendiriyoruz. Okullarımıza altyapı ve üst yapıda destek oluyoruz. Tüm bunların yanı sıra kültürel, sosyal ve sportif aktivitelerinde de imkanlarımız ölçüsünde gereken desteği vermeye devam ediyoruz. Bu bağlamada da Vali Tevfik Başakar İlkokulu ve Ortaokulu’na ihtiyaç duyduğu konularda imkânlar ve kanunlar ölçüsünde gereken desteği vermeye hazırız. Misafirperverliğiniz ve hoş sohbetleriniz için teşekkür ediyor, eğitim öğretim hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç daha sonra sınıfları gezerek öğrencilere Afet ve Çocuk Ajandası kitabı hediye etti.