Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesi Halk Dansları Topluluğu tarafından düzenlenen birlik berberlik gecesine katıldı.

Hotel Grand Astra’da gerçekleşen dayanışma yemeğinde topluluk üyelerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Cemal Akın burada yaptığı konuşmada “Belediye olarak kültürel ve sanatsal kurs ve etkinliklere büyük önem verdiklerini belirterek belediye imkânları elverdiği sürece Bartın’ın ve halkın ihtiyaç duyduğu her konuda gerekli çalışmayı yaptıklarını söyledi.

Akın “Göreve geldiğimiz tarihten itibaren yol, su kanalizasyon, çevre düzenleme güzelleştirme çalışmalarımız, vatandaşlar için hayatı kolaylaştırmak ve daha modern bir Bartın oluşturmak için hazırlayıp hayata geçirdiğimiz projelerimiz kadar sosyal, kültürel, sportif, sanatsal, kurs faaliyetleri ve etkinliklerle de halkımıza en güzel şekilde hizmet veriyoruz. Belediyemiz bünyesinde çalışmalarını sürdüren Halk Dansları Topluluğu’muz da 8 ayrı kategoride 313 vatandaşımız eğitim alıyor.   Çocuklarımızın, gençlerimizin ve yetişkinlerin ilgi ve ihtiyaç duydukları alanlarda kendilerini geliştirmelerine imkân sağlamak için bugüne kadar olduğu bundan sonrada gereken desteği veremeye devam edeceğiz. Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Yusuf Varnalı, Eğitmen Orhan Doğan ve ekibimize davetleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.