Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, geçtiğimiz hafta sonunda davet edildiği özel gün davetlerine katılarak mutluluklara ortak oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, davet edildiği nikâh, düğün ve nişan merasimlerine de katılarak genç çiftlerin mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.

Akın geçtiğimiz hafta sonuAysel-Coşkun Özbek’in kızı Serdem ile Bartın Belediye personeli Mehmet Bostancı ve Latife Bostancı’nın oğlu Alican’ın, Cemile-Hakkı Kabukcu’nun kızı Sedef ile Nezahat-Ercan Uğur’un oğlu Ercan’ın, Fatma-Zeki Gök’ün kızı Gamze ile Melahat-Sezai Pişkin’in oğlu Muhammet’in düğününe, Aydın ve Arslan ailelerinin evlatları Şeyma ile Muhammet Emin’in, Erok ve Aydın ailelerinin evlatları Aleyna ile Taner’in, Tunca ve Bilgiç ailelerinin evlatları Gamze ve Can’ın nikâh törenlerine katıldı. Akın ayrıca evlilik yolunda ilk adımlarını atan Kalaycı ve Yıldız ailelerinin evlatları Hülya ve Harun’un nişan yüzüklerini taktı.

Akın, katıldığı nikâh ve düğün merasimleri sonrası yaptığı açıklamasında, “Vatandaşlarımızın mutlu, özel ve heyecanlı anlarında yanlarında olmaya devam ederek, ailelerin, gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyoruz. Gerçekleştirilen merasimlerin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, çiftlerimize mutluluk temennimi yineliyorum” dedi.