Mahalle ve sitelerde toplantılar düzenleyerek vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, son olarak Elvan Aksoylu Sitesi sakinleri ile bir araya geldi.

Site bahçesinde gerçekleşen toplantıda Fen İşleri Müdürü Çetin Önder, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Taner Bilal, Özel Kalem Müdürü Sevgi Salcı, Su ve Kanalizasyon Müdürü Emre Önder, Zabıta Müdürü Mustafa Tokay ve teknik personeller hazır bulundu. Toplantıda site sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Cemal Akın gerekli çalışmaların bir an önce başlatılması için dair müdürlerine talimat verdi.  Toplantıda ayrıca Başkan Cemal Akın, site sakinlerine Bartın Belediyesi projeleri hakkında bilgiler verdi.

Toplantı ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,” Göreve geldiğimiz tarih itibariyle her zaman halkın içinde olduk. Hiçbir zaman vatandaşlarımızın belediyeye gelmesini beklemedik. Sıkıntı yerinde görebilmek ve dinleyebilmek için gerek mahalle gerek site gerekse de esnaf ziyaretleri gerçekleştirip talep ve önerileri dinledik.  Yapacağımız tüm çalışmaları almış olduğumu talep ve öneriler çerçevesinde hayata geçirdik. Halkımızla sağlamış olduğumuz bu birliktelik sayesinde şehrimize çok güzel hizmetler kazandırdık. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bizleri ağırlayan değerli Elvan Aksoylu Sitesi sakinlerine teşekkür ediyorum” dedi.