Davet edildiği özel gün programlarına katılarak çiftlerin mutluluklara ortak olan Başkan Cemal Akın, geçtiğimiz hafta sonunda iki nikâh törenine katıldı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, özel gün davetlerine icabet ederek vatandaşların mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor.  Akın son olarak geçtiğimiz hafta sonu Rukiye-Aydın Ersoy ile Aynur-Mugadder Artan ailelerinin evlatları Buse ve Gökhan’ın ve Yavuz ve Dana ailelerinin evlatları Nezihe ve Zafer’in nikah törenlerine katıldı. Dünyevine giren çiftleri ve ailelerini tebrik eden Akın, çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamada “Hayata dair iyi kötü acı tatlı ne varsa birlikte yaşayıp derdine ve hüznüne de ortak olduğum vatandaşlarımızın tüm özel gün davetlerine de katılmaya gayret ediyorum. Vatandaşlarımızın bize ihtiyaç duyduğu her zaman yanlarında olarak üzerimize düşen konularda gerekli desteği vermeye çalışıyorum. Bundan sonrada aynı şekilde her zaman halkın emrine amade olmaya devam edeceğim“ dedi.