Eğitim öğretim kurumlarını ziyaret ederek idarecilerin ve öğrencilerin taleplerini dinleyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ziyaretlerine Bartın İstiklal İlkokulu ile devam etti.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, gerçekleştirmiş olduğu eğitim kurumları ziyaretleri kapsamında Bartın İstiklal İlkokulu’nu ziyaret etti. Ziyarette ilk olarak sonra öğretmenler odasında giderek öğretmen ve idareciler ile bir araya geldi. Öğretmelerin talep ve önerilerini dinleyen Akın belediye çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. Daha sonra sınıfları gezen Başkan Cemal Akın, minik öğrencilere Afet ve Çocuk Ajandası kitabı hediye etti. Öğrenciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Başkan Cemal Akın minik öğrencilere isteklerinin olup olmadığı sordu.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın” Bartın Belediyesi olarak eğitime önem veriyoruz ve bu kapsamda eğitim kurumlarımızı tek tek ziyaret ediyoruz.  Okullarımız eksikleri, öğretmen ve öğrencilerimiz taleplerini dinliyor, bu talepleri yerine getiriyoruz. Bizleri ağırlayan değerli okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.