Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Gökçekıran ( Aralma ) ve Bayıryüzü Köylerinde kıraathane ziyaretlerine bulunarak köy sakinleri ile bir araya geldi.

Ziyaretlerine Başkan Cemal Akın’a Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, İl Başkan Yardımcıları Aynur Yıldırım, Kemal Özay, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Kömeç ve Belediye Meclis Üyesi Ufuk Kasap eşlik etti.  İlk olarak Bayıryüzü Köyü’nü ziyaret eden Akın, köy sakinlerinin büyük ilgisi ile karşılaştı.   Kıraathanede gerçekleşen ziyarette ülke gündemine ait konular ve belediye çalışmaları hakkında fikir alışverişlerinde bulunuldu. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın köy sakinlerine göstermiş oldukları ilgi için teşekkür etti.

Başkan Cemal Akın’ın son ziyareti ise Gökçekıran (Aralma) Köyü’ne oldu.  Kıraathanede köy sakinleri ile çay içip sohbet eden Başkan Cemal Akın köy sakinlerinin önerilerini dinledi. Ziyaretinde Belediye çalışmaları hakkında da bilgiler veren Akın, göstermiş oldukları ilgi ve alaka için köy sakinlerine teşekkür etti.