Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Gölbucağı Mahallesi Muhtarı Şermin Duran ve mahalle sakinleri tarafından Muharrem Ayı münasebetiyle düzenlenen aşure ikramı etkinliğine katıldı.
Gölbucağı Mahallesi muhtarlığı önünde düzenlenen programda Başkan Cemal Akın’a Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, İl Genel Meclis Üyesi Orhan Ölçek, Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi Sefai Çalıkoğlu ve Türkav İl Başkanı Emre Önder eşlik etti. Etkinliklerde okunan duaların ardından aşure ikram edilirken vatandaşlarla sohbet eden Başkan Akın belediye çalışmalarıyla ilgili talep ve önerileri de dinledi.  Daha sonra muhtarlık bürosuna geçen Başkan Cemal Akın, Gölbucağı Mahallesi Muhtarı Şermin Duran ile mahallede yapılacak olan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Programın ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Gölbucağı mahallesi sakinleri tarafından düzenlenen aşure ikramında vatandaşlarımızla birlikte olmaktan mutluluk duydum.  Bu güzelliklerin halkımız için hayırlara vesile olmasını, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.