Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Amasra İlçesi’nde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın Amasra ilçesinde ki ilk ziyareti Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol’a oldu. Başkan Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Amasra İlçe Başkanı Gürkan Özengi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol’a çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi. Karşılıklı fikir alışverişi şekilde gerçekleşen ziyaretin sonunda Amasra Kaymakamı Gökhan Gürbüzerol ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın birbirlerine çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Ziyarete konuşma yapan Başkan Cemal Akın,” Belediyemiz ve diğer kurumlarımız arasında var olan uyum ve iş birliği bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir. Halkımıza daha iyi hizmetler sunabilmek adına tüm kurum ve kuruluşlarla istişareli çalışmaya devam edeceğiz. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Akın, Amasra Belediyesi’nde

Başkan Akın, Amasra’da yaptığı ziyaretler sırasında Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ve belediye çalışanlarını da ziyaret etti. Belediye personeliyle çalışmalar hakkında sohbet eden Akın, işlerinde kolaylık diledi. Belediye Başkanı Recai Çakır’ı da makamında ziyaret eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Amasra İlçe Başkanı Gürkan Özengi ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Ziyaretin sonunda Başkan Cemal Akın, Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’a çeşitli hediyeler takdim etti.