Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  Bartın Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uzm. Dr. Özkan Pulat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte Bartın Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uzm. Dr. Özkan Pulat’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Başhekim Yardımcısı Özgür Demiral’ın da hazır bulunduğu ziyarette Başhekim Pulat, sağlık çalışanlarının talep ve önerileriyle ilgili düşüncelerini paylaştı.

“Gereken Desteği Vermeye Devam Edeceğiz”

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Akın; “Bartın Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Uzm. Dr. Sayın Özkan Pulat’ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik, yeni görevinde başarılar diledik. Başhekim Sayın Pulat’ın şahsında tüm sağlık personeline fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum. Bartın Belediyesi olarak sağlık çalışanlarının her zaman yanındayız. İhtiyaç duydukları her konuda gereken desteği vermeye devam edeceğiz. Bu kutsal bir meslekte özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar, tedavi gören tüm hastalarımıza da Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.