Gerçekleştirmiş olduğu çeşitli ziyaretlerle vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,  Hükümet, Karakaş ve Lütfiye Cadde’lerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Cemal Akın,  Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Başkan Yardımcıları Necmi Balık ve Ahmet Kömeç ile gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerde esnafların taleplerini dinledi.  Esnaflara Bartın Belediyesi projeleri hakkında da bilgiler veren Akın karşılaştığı vatandaşlarla da selamlaşarak sohbet etti.

“Her Zaman Halkın İçinde Olduk”

Gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın” Belediyemizce yürütülen hizmetleri, hayata geçireceğimiz projelerimizi anlatmak, vatandaşlarımızın da talep ve önerilerini dinlemek amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretlerimize Hükümet,  Karakaş ve Lütfiye Cadde’lerinde devam ettik. Görev süremiz içinde bizler her zaman halkın içinde olduk.  Tüm çalışmalarımızı halkımızdan gelen talep ve istekler üzerine şekillendirdik. Aynı anlayış içinde de çalışmaya devam ediyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız, vatandaşlarımız, esnaflarımız, sanayici ve işadamlarımız ile sürekli istişare halinde olmaya devam edeceğiz” dedi.