Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, EYBEY Medya ve Yayıncılık Sahibi Mustafa Ahmet Oktay, Pusula Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nilay Meryem Çömlek, Bartın Halk Gazetesi Muhabiri Erdem Tabakoğlu ile birlikte yapım çalışmaları devam eden proje alanlarında incelemelerde bulunarak bilgiler verdi.

Röportaja Belediye Başkan Yardımcıları Necmi Balık, Ahmet Kömeç, Fen İşleri Müdürü Çetin Önder, Park ve Bahçeler Müdürü Meltem Cemaloğlu, Özel Kalem Müdürü Sevgi Salcı, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Taner Bilal ve Fen İşleri Müdür Yardımcısı Emre Önder’de katıldı.  Röportajda Başkan Cemal Akın devam eden proje ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İncelmeleri sonrasında kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Akın, “10 yıldır Bartın Belediye Başkanı olarak Bartın Halkına hizmet veriyoruz. 10 yıllık görev süremizce ekiplerimizle birlikte her zaman halkımızın emrine amade olduk. Halkımızla yapmış olduğumuz istişareler doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik. Her zaman halkımızın bize göstermiş olduğu güvene layık olmaya gayret ettik. Halkımıza uzun yıllar hizmet verecek projeleri hayata geçirdik. Altyapı ve üstyapı sorunları büyük ölçüde aştığımız ilimizde sosyal projelere ağırlık veriyoruz.  Bugüne kadar olduğu gibi halkımızla kol kola girerek ilimizin güzelliklerine güzellikler eklemeye devam ediyoruz. İnşallah yapım çalışmaları devam eden projelerimizi de tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız.” dedi.