Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu davet edildiği tüm nikah merasimlerine katılıp çiftlerin mutluluklarına ortak oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu davet edildiği tüm nikâh merasimlerine katılarak çiftleri ve ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Başkan Akın, Sema-Mustafa Küçüktabak çiftinin kızı Çağla ile Yaşar-Ahmet Kurtuluş çiftinin oğlu Semih’in nikah törenine, Ayşe-Mustafa Tutumlu çiftinin kızı Yeşim ile İslim-Salih Koler çiftinin oğlu Mehmet Sait’in,  Sevginar-Özgün Güneş çiftinin kızı Elif ile Türkan-Necmettin Berberoğlu çiftinin oğlu Barış’ın, Ayşe-Hakkı Eroğlu çiftinin kızı Deniz ile Hamide-Sabri Maden çiftinin oğlu Erdi’nin,  Halise-Enver Keskin çiftinin kızı Mehtap ile Müyesser-Sedat Kazoğlu çiftinin oğlu Soner’in ve Elif-Kenan Aydın’ın kızı Seher ile Ayten-Metin Ayaş’ın oğlu Mahmut’un nikah töreni katılarak, çiftlere mutluluklar diledi. Çiftlere Bartın İşi Tel Kırma işlemeli tepsi hediye eden Başkan Akın, nikah törenlerinin tüm ailelere hayırlı olmasını temenni etti.

Hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu

Heyecanlarına ortak olduğu tüm çiftlere mutluluk temenni eden Başkan Akın; “Vatandaşlarımızın davetlerine icabet ediyorum. Hafta sonu da çiftlerimizin nikah törenlerine katılarak mutluluklarına ortak oldum. Dünyevine giren çiftelere ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Çiftlerin sevinç ve heyecanlarına ortak olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirten Akın, tüm ailelere de hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.