Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Nikâh, Sünnet, Düğün ve Nişan davetlerine katılarak vatandaşların mutluluklarına ortak oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte hafta sonu gerçekleşen sünnet, nikâh, düğün ve nişan organizasyonlarına katılarak vatandaşların mutlulukları paylaştı.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Ayşe ve İbrahim Anar çiftinin kızı Seda ile Şengül ve Erol Yıldız çiftinin oğlu Kazım’ın, Sağlam ve Dervişoğlu ailelerinin kıymetli evlatları Hasret ile Muammer’in, Çakoğlu ile Uzun ailelerinin evlatları Yeliz ile Orhan’ın, Büklü ile Çelikoğlu ailelerinin değerli evlatları Gizem ile Uğur’un, Ayşe ve Ahmet Cesur çiftinin kızı Derya ile Sevgi ve Alaattin Bal çiftinin oğlu Okan’ın, Doğan ve Kavak aileleri’nin evlatları Kübra ile Aykut’un, Soylu ve Kılıç ailelerinin evlatları Duygu Hazal ve Emre’nin, Gülay Altunsoy ile Hüseyin Akbaş’ın nikâh akitlerini gerçekleştirdi. Akın, kıydığı nikahların ardından genç çiftlere nikah anısı olarak tek taş yüzük simgeli plaket hediye etti.

Başkan Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte, Sevgi ve Cengiz Coşkun çiftinin kızı Şelale ile Türkan ve Kenan Feyzioğlu çiftinin oğlu Erdinç’in, Fatma ile Şaban Karabaş çiftinin kızı Sümeyye ile Reyhan ve Cihan Özen çiftinin oğlu Yasin’in, Aydın ve Saraman ailelerinin evlatları Elif ile Seyfullah’ın, Çelik ile Karataş ailelerinin kıymetli evlatları Melis ile Fevzi’nin, İlhan ve Aydın ailelerinin evlatları Pınar ile Talha’nın, Demir ve Kaşukcu ailelerinin kıymetli evlatları Semiha ile Burak’ın, Ayşe-Ahmet Kara çiftinin kızı Hatice ile Meliha-Hasan Cengiz çiftinin oğlu Ali’nin, Gökçimen ve Girgin Aileleri’nin evlatları Şevval ile Anıl’ın, Ayşe-Şaban Çoban’ın kızı Hafize ile Nurcan-Mehmet Doğan’ın oğlu Resul’un, Kaymak ve Oğuz ailelerinin evlatları Nurcan ve Regaip’in,  düğününe katılarak çiftlere mutluluklar diledi. Başkan Akın, Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç ile Gönül ve Hüseyin Ergül çiftinin oğlu Ömer’in, Bahar ve Cüneyt Akın çiftinin evlatları Onur Sabri ve Umut’un, Aydan ve Recep Doğan çiftinin değerli evladı Arda’nın, Selma ve Mustafa Bayar çiftinin oğlu Yağız’ın, Selda ve Taner Yaman çiftinin oğlu Rüzgar’ın, Hatice ve Muhammet Dönmez çiftinin oğlu Yusuf Eymen’in, Yeliz ve Yetiş Ulukavak çiftinin evlatları İbrahim ve İrfan’ın sünnet düğünlerine katılarak geçmiş olsun temennisinde buldu. Başkan Akın ayrıca, Suçeken ve Ünal ailelerinin evlatları Şelale ile Onur’un nişan yüzüklerini takarak çiftleri tebrik etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu katıldığı merasimler ve kıydığı nikâhlarla ilgili açıklamasında vatandaşların davetlerine icabet edip onların mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç ve heyecan duyduğunu belirtti. Akın açıklamasında, “Her fırsatta halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Bu şekilde mutlulukta da, dar günde de yanlarında olarak belediye olarak üzerimize düşen her konuda gerekli desteği veriyoruz. Düğün nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu da bu anlamda yoğun geçen günlerimizdendi. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyoruz” dedi.