Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Nikâh, Sünnet ve Düğün davetlerine katılarak vatandaşların mutluluklarına ortak oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte hafta sonu gerçekleşen sünnet, nikâh ve düğün organizasyonlarına katılarak vatandaşların mutluluklarını paylaştı.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Arslan ve Şenkal ailelerinin evlatları Sümeyra ve Emrah’ın, Çetin ve Güngörür ailelerinin evlatları Cansu ve Ozan’ın, Sarıgöçmen ve Türedioğlu ailelerinin evlatları Ezgi ve Hakan’ın, Coşkun ve Ekinci ailelerinin evlatları Özge ve Fatih’in, Sarısakal ve Dolu ailelerinin evlatları Şengül ve Hamza’nın, Yatgın ve Demirbaş ailelerinin evlatları Elif ve Yasin’in, İçöz ve Gezginci ailelerinin evlatları Naziye ve Fatih’in, Yılmaz ve Bayar ailelerinin evlatları Pınar ve Osman’ın, Gamze ve Mustafa’nın nikâh akitlerini gerçekleştirdi. Akın, kıydığı nikahların ardından genç çiftlere nikah anısı olarak tek taş yüzük simgeli plaket hediye etti. Başkan Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte, Kart ve Çakır ailelerinin evlatları Vildan ve Tanju’nun, Aşçıoğlu ve Ünal ailelerinin evlatları Nazan ve Oğulcan’ın, Gençkurt ve Gümüştaş ailelerinin evlatları Şule ve Burak’ın düğününe katılarak çiftlere mutluluklar diledi.

Başkan Akın, Gülhan ve İbrahim Sargın çiftinin evladı Halil Efe’nin, Ayşe ve Yüksel Kösem çiftinin evladı Kayra’nın, Filiz ve Kenan Yılmaz çiftinin evladı Efe’nin, İlknur ve Dursun Güneş çiftinin evlatları Ulaş ve Çağdaş’ın, Semra ve Sinan Tabakoğlu çiftinin evladı Emir’in, Hale ve Emre Serkan Bayraktar çiftinin evladı Emre Poyraz’ın sünnet düğünlerine katılarak geçmiş olsun temennisinde buldu. Başkan Akın ayrıca, Yiğit ve İşözen ailelerinin evlatları Gözde ve Enes Burak’ın ve Özveren ve Muslu ailelerinin evlatları Özge ve Cihan’ın nikâh törenine katılarak çiftleri tebrik etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu katıldığı merasimler ve kıydığı nikâhlarla ilgili açıklamasında vatandaşların davetlerine icabet edip onların mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç ve heyecan duyduğunu belirtti. Akın açıklamasında, “Her fırsatta halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Bu şekilde mutlulukta da, dar günde de yanlarında olarak belediye olarak üzerimize düşen her konuda gerekli desteği veriyoruz. Düğün nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu da bu anlamda yoğun geçen günlerimizdendi. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyoruz” dedi.