Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Fen İşleri Müdürlüğü ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri tarafından Topçu Konağı Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları inceleyerek, çalışmaların son durumuyla ilgili bilgi aldı.

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Topçu Konağı Caddesi’nde gerçekleştirilen söküm çalışmalarının ardından Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekipleri de altyapı ile ilgili çalışmalarına başladı. Cadde de söküm çalışmalarının akabinde 300’lük borularla yağmur suyu hattı oluşturulurken abone bağlantıları da yeniden yapılıyor. Gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yerinde incelemeler yaptı.

Daire Müdürleri De Hazır Bulundu

İnceleme sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, Fen İşleri Müdürü Çetin Önder, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Taner Bilal, Su ve Kanalizasyon Müdürü Emre Önder, İtfaiye ve Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Kanmaz, Temizlik İşleri Müdür Yardımcısı Samet Gümüş ve teknik personel de hazır bulundu. Başkan Akın, cadde gerçekleştirilen çalışmaların son durumuyla ilgili daire müdürlerinden bilgi aldı.

300’lük Borularla Yağmur Suyu Hattı Oluşturuluyor

Gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Akın; “Fen İşleri Müdürlüğümüz ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz tarafından Topçu Konağı Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları inceledim. Caddemizde söküm çalışmaları tamamlandı. Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz tarafından 300’lük borularla yağmur suyu hattı oluşturulurken, abone bağlantıları da yeniden yapılıyor. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bu yolumuzu sıcak asfalt ile yeniden düzenleyeceğiz. İnşallah kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp, yolu ulaşıma açacağız” dedi.