Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Nikâh ve Düğün davetlerine katılarak vatandaşların mutluluklarına ortak oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu gerçekleşen nikâh ve düğün organizasyonlarına katılarak vatandaşların mutluluklarını paylaştı.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Arabacı ve Gün ailelerinin kıymetli evlatları Gamze ve Barış’ın, Yıldız ve Dursun Yılmaz çiftinin kızı Gülşah ile Vahide ve Vedat Doğanel çiftinin oğlu Semih’in, Ayşe ve Ali Altınöz çiftinin kızı Özge ile Müyesser ve Ahmet Öztürk çiftin oğlu Dinçer’in, Gülay ve Cahit Demir çiftinin kızı Yonca ile Nebahat ve Bahattin Demirpolat çiftinin oğlu Fatih’in düğünü merasimine katılarak çiftlere mutluluklar diledi. Ayrıca Melahat ve Nevzat Yalçın çiftinin kızı Binnur ile Nuray ve Hüseyin Baysal çiftinin oğlu Berkan’ın nikâh akitlerini gerçekleştiren Başkan Akın, genç çiftlere nikah anısı olarak tek taş yüzük simgeli plaket hediye etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu katıldığı merasimler ve kıydığı nikâhlarla ilgili açıklamasında vatandaşların davetlerine icabet edip onların mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç ve heyecan duyduğunu belirtti. Akın açıklamasında, “Her fırsatta halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Bu şekilde mutlulukta da, dar günde de yanlarında olarak belediye olarak üzerimize düşen her konuda gerekli desteği veriyoruz. Düğün nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyoruz” dedi.