Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kent merkezinde esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Akın, talep ve önerileri de dinledi.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Kömeç ve Necmi Balık ile birlikte kent merkezimizde esnaf ziyaretinde bulunarak, hayırlı işler diledi. Ziyaretleri sırasında vatandaşlarla sohbet eden Akın, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi verirken, kendisine iletilen talep ve önerileri de dinledi.

Fikir Alışverişinde Bulunduk

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Başkan Akın; “Fen İşleri Müdürlüğümüz ile Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz tarafından Topçu Konağı Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceledim. Tabii inceleme yaptığım sırada esnaf ve vatandaşlarımızla da görüşerek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdim. Belediye çalışmalarımız üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Topçu Konağı Caddesi’nde ki ziyaretlerimin ardından da Hendekyanı Caddesi, Demirciler Sokak ve Mustan Ağa Sokak’ta faaliyette bulunan esnaflarımızı gezdim. Esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla sohbet ederek, selamlaştım. Vatandaşlarımızın ilettikleri talepleri de dinleyerek, çözümü noktasında gerekli adımların atılmasını sağladık. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.