Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Düğün ve Nişan davetlerine katılarak vatandaşların mutluluklarına ortak oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanımız Ercüment Özçelik ve Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç ile birlikte nişan ve düğün organizasyonlarına katılarak vatandaşların mutlulukları paylaştı.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Atmaca ve Alkan ailelerinin kıymetli evlatları Hatun ile Özkul’un, Leyla ve Metin Eliyazıcı çiftinin kızı Zehra Asena ile Nuray ve Mehmet Orhan çiftinin oğlu Gökhan’ın, Sevim ve Dursun Karakaş çiftinin kızı Meliha ile Tülay ve Hayati Bağrıaçık çiftinin oğlu Burak’ın, Kaya ve Ayaydın ailelerinin evlatları Havva ve Uğur’un, Zehra ve Hasan Eser çiftinin kızı Tülay ile Kezban ve Ahmet Ali Akalın çiftinin oğlu Basri’nin, Ayşe ve Sabri Çelen çiftinin kızı Havva ile Nermin ve İsmail Durgut çiftinin oğlu Erdem’in, törenine katılarak genç çiftlere mutluluklar diledi. Başkan Akın, ayrıca Erdal ve Meryem Çetintav ile Abdullah ve Sevilay Cambaz ile ailelerinin kıymetli evlatları Aysun ile Ömer Celil’in ve Gamze Çakır ile Sedat Kaynayan çiftinin nişan törenine katılarak çiftin nişan yüzüklerini takarak, Bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, katıldığı merasimler ile ilgili açıklamasında vatandaşların davetlerine icabet edip onların mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç ve heyecan duyduğunu belirtti. Akın açıklamasında, “Her fırsatta halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Bu şekilde mutlulukta da, dar günde de yanlarında olarak belediye olarak üzerimize düşen her konuda gerekli desteği veriyoruz. Düğün nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Geçtiğimiz bu hafta da yoğun geçen günlerimizdendi. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyoruz” dedi.