Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’na girecek öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Cemal Akın mesajında, “ Sınavlar tüm öğrencilerimizin başarı yolculuklarında önemli bir aşamadır. Hafta sonu gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına katılacak olan tüm öğrencilerimize heyecan ve stresten uzak, gençlerimizin sınava hazırlık süreçleri boyunca harcadıkları emek ve çalışmanın karşılığını alabilecekleri başarılı bir sınav diliyorum. Öğrencilerimizin kazanacakları başarıda büyük pay sahibi olan öğretmenlerimizi ve evlatlarını büyük bir fedakarlıkla en iyi şekilde yetiştiren ailelerini şimdiden kutluyor, öğrencilerimize başarı dileklerimle, arzu ettikleri yükseköğretim programlarına yerleşmelerini temenni ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Cemal Akın ayrıca tüm vatandaşlardan, sınav tarihleri olan 15-16 Haziran 2019 Cumartesi ve Pazar günü saat 10.00 ile 13.00 saatleri arasında, yine 16 Haziran Pazar günü 15.00 ile 18.00 saatleri arasında yükseköğretim kurumları sınavının 3. Oturumu olan yabancı dil sınavı olacağından, öğrencilerin dikkatinin dağılmaması açısından sınav merkezleri etrafında hiçbir şekilde inşaat, hafriyat ve benzeri gürültülü çalışma yapılmamasına özen gösterilmesini istedi.