Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Cep Sinemasında gerçekleştirilen Bartınspor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısına katıldı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi Tuncay Maden ile birlikte Belediye Cep Sinemasında gerçekleştirilen Bartınspor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısına katıldı. Kongre sonrası değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Cemal Akın, üyelerin yeniden desteğini alan mevcut başkan Fahrettin Fırıncıoğlu’na ve Yönetim Kuruluna başarı diledi.

Görev Alan Arkadaşlarımıza Başarılar Diliyorum

Başkan Akın; “Bartınspor ilimizin önemli bir markasıdır. Bu markaya Bartın Belediyesi olarak sahip çıkmaya çalışıyoruz. Her sezon elimizden gelen desteği verdik. Yeni sezon öncesi de kulübümüz için elimizden geleni yaptık. Kulübümüz bir üst lig için bu mücadelenin içerisinde yer alacaktır. İnşallah sezon sonunda sevinen taraf Bartın’ımızın değeri olan kulübümüz olur. Biz Bartın Belediyesi olarak kanunlar çerçevesinde ne gerekiyorsa yaptık. Seçilen  başkan ve yönetici arkadaşları desteklemeye devam edeceğiz. Ben Bartınspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının hayırlı uğurlu olmasını diliyor, görev alan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.