Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Abdipaşa seçim bürosunun açılış törenine katıldı.

Törene Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Abdipaşa Belediye Başkan Adayı İsa Tunçer,  Ulus Belediye Başkan Adayı Sevgi Ünal, Kozcağız Belediye Başkan Adayı Savaş Buyurman, teşkilat üyeleri ve çok sayıda Apdipaşalı vatandaşlar katıldı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi Abdipaşa Belediye Başkan Adayı İsa Tunçer gerçekleştirdi.

Tunçer’in ardından Abdipaşalı vatandaşlara hitap eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Öncelikle aday olan İsa Tunçer kardeşime ekibiyle birlikte başarılar diliyorum. Seçilmesi halinde Abdipaşa’da çok güzel çalışmalara imza atacağı inancındayım. Allah bizlere de tekrar seçilmeyi nasip ederse Bartın Belediyesi olarak bizlerde gereken desteği veririz.  Belediyecilik gönül işidir. İsa Tunçer kardeşimde bu işi canı gönülden yapacaktır. Katılımınız için teşekkür ediyor, 31 Mart Yerel seçimlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Cemal Akın’ın konuşmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Abdipaşa seçim bürosunun açılış kurdelası kesilerek hizmete açıldı. Başkan Cemal Akın törene katılan davetliler ile selamlaşarak bir süre sohbet etti.