Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle düzenlemiş olduğu yemek programında ilimizde görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Sıla Piknik’te düzenlenen yemeğe Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik,   Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Taner Çetin, Erol Demirkoparanoğlu, Hasan Arınan, Bartın Belediyesi Ar-Ge Başkanı Aykut Oktay Ulu ve ilimizde görev yapan basın mensupları katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Başkan Cemal Akın,” Bu önemli günde siz değerli dostlarımızla bir arada olmaktan dolayı büyük onur duyuyorum.  Gazetecilik zor bir meslek. Gece gündüz demeden karda yağmurda görevinizi en iyi şekilde ifa etmeye çalışıyorsunuz.  Bizlerin göremediği, eksiliği hissedilen konuların bizlere iletilmesi konusunda çok önemli bir görev yürütüyorsunuz. Bunun için siz değerli basın mensubu dostlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Bildiğiniz gibi 31 Mart’ta yerel seçimler gerçekleşecek.  Bu yerel seçimlerin kardeşlik içinde geçmesini temenni ediyor, 31 Mart Yerel Seçimlerinin Ülkemiz, şehrimiz, ilçe ve beldelerimiz için şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. “ dedi.

Başkan Cemal Akın konuşmasının ardından davetliler ile tek tek selamlaşarak çeşitli hediyeler takdim etti.

Müzikli eğlence programı ile devam eden gecede davetliler Başkan Cemal Akın ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.