Bartın Ulus Kumluca Apdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Zurnacı, Hüseyin Alp Akın, Emrah Altun ve Ramazan Yılmaz’ı Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Ulus Kumluca Apdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Şahin ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.  Başkan Cemal Akın’ın makam odasında gerçekleşen ziyarette Bartın Belediyesi ve Bartın Ulus Kumluca Apdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği çalışmaları konuşuldu. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Cemal Akın misafirlerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Ziyarette yaptığı konuşmada Bartın Belediyesi olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarına destek olmaya çalıştıkları söyleyen Belediye Başkanı Cemal Akın “Tüm dernek ve sivil toplum örgütlerine imkânlar ölçüsünde ihtiyaç duydukları desteği vermeye çalışıyoruz. Bartın Ulus Kumluca Apdipaşa Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği içinde üzerimize düşen bir konu olursa gerekeni yapmaya hazırız. Çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dilerim” dedi.