Bartın Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği Başkan Yardımcısı Şenol Dağlıoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Tülay İleri, Neşe Yıldırım, Gökben Sakarya ve Özge Öztekin Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret ettiler.

Başkan Cemal Akın’ın makam odasında gerçekleşen ziyarette Bartın Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği Başkan Yardımcısı Şenol Dağlıoğlu, dernek çalışmaları hakkında Başkan Cemal Akın’a bilgiler verdi.

Ziyarette konuşma yapan Başkan Cemal Akın, “Bartın Belediyesi olarak, hayvanların korunması ve yaşatılması  çok önemli verdiğimiz bir konu. Belediye olarak Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren sahipsiz hayvan barınağımıza yapmış olduğumuz yatırımlarla sahipsiz hayvanlarımızı çok daha iyi şartlar altında tedavilerini, temizliklerini yapıyor, gıda ve ısınma gibi ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Ayrıca soğuk havalarda hayatlarını sokaklarda sürdürmekte olan hayvanlarımıza destek olmak amacıyla kedi ve köpek maması desteği veriyoruz. Bizim yapmış olduğumuz çalışmalar dışında sizlerin de düşünceleri projeleri bizler için çok değerli. Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her konuda kanunlar ve imkanlar çerçevesinde gereken desteği vermeye hazırız. Nazik ziyaretinizle bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.