Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartınspor ile Amasraspor arasında oynanan Bölgesel Amatör Lig yükselme baraj maçını izledi.

Bartın Atatürk Stadyumunda oynanan müsabaka öncesinde Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve protokol üyeleri tarafından Bartın Amatör Ligini şampiyon tamamlayan Amasraspor futbolcularına ve teknik heyetine kupa ve madalyalarını takdim edildi.  Ayrıca müsabaka öncesinde Genç Martılar taraftar gurubu Bartınspor’a desteklerinden ötürü Başkan Cemal Akın’a çiçek takdim ettiler.  Her iki takım taraftarlarının da büyük ilgi gösterdiği müsabakayı Bartınspor 4-0 kazandı. Martılar bu sonuçla önümüzdeki sezon ilimizi Bölgesel Amatör Lig’de temsil etmeye hak kazandı.

Müsabakanın ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Bugün sahada büyük bir mücadele veren her iki ekibi de tebrik ediyorum. Güzel bir havada güzel bir müsabaka izledik. Önümüzde ki sezon uzun yıllardır hasretini çektiğimiz 3. Lig hasretine son vermeliyiz. Bunun içinde bütün şehir olarak kenetlenmeliyiz. Bizler Bartın Belediyesi olarak temsilcimize sahip çıkmaya, destek olmaya devam edeceğiz. “ dedi.