Belediye Başkanı Cemal Akın, Adalet Bakan Yardımcısı Şaban Yılmaz ile Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Galip Fatih Karaduman, İç Denetim Hakimi Mehmet Yılmaz ve Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak’ı ağırladı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, geçmiş yıllarda Bartın’da Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan ve şuan Adalet Bakan Yardımcılığı görevini yürüten Şaban Yılmaz’ı ve beraberinde Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanı Galip Fatih Karaduman, İç Denetim Hakimi Mehmet Yılmaz ve Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak’ı makamında ağırladı.  Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Akın, nazik ziyaretinden dolayı Bakan Yardımcısı Yılmaz’a teşekkür etti. Misafirperverliği nedeniyle Başkan Akın’a teşekkür eden Bakan Yardımcısı Yılmaz ise Bartın halkına selamlarını iletti.

Hediyeler Takdim Etti

Ziyaretin Sonunda Başkan Akın, Adalet Bakan Yardımcısı Yılmaz ile beraberindeki heyete yöresel ve geleneksel el sanatı Bartın İşi Tel Kırma işlemeli ürünler ile Bartın Belediyesi Sanat Atölyelerinde yapılan Naht Sanatı Tablosunu takdim etti.

“Nazik Ziyareti İçin Teşekkür Ediyorum”

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Akın; “Adalet Bakan Yardımcımız Sayın Şaban Yılmaz belediyemizi ziyaret etti. Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu salgın dönemi ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Belediyemizin ilimizde gerçekleştirdiği projelerle ilgili Sayın Bakan Yardımcımızı bilgilendirdim. Sayın Bakan Yardımcımıza ve beraberindeki heyete bu nazik ziyareti için teşekkür ediyorum” dedi.