Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Cumhuriyet Mahallesi İğciler Sokak’ta sıcak asfalt yol çalışması gerçekleştiriyor.

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ihtiyaç duyulan noktalarda gerçekleştirmiş olduğu yol düzenleme çalışmaları ile vatandaşlara daha iyi ulaşım imkânı sağlamaya devam ediyor. Ekipler son olarak Cumhuriyet Mahallesi İğciler Sokak araç yolunu sıcak asflat ile düzenlemek üzere çalışma başlatırken çalışmaları Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’da yerinde inceledi. Görevli personelden bilgiler alan Akın karşılaştığı mahalle sakinleri ile sohbet edip bir isteklerinin olup olmadığı sordu

Yapılan çalışma hakkında açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”2019 yılı çalışma programı kapsamında 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt yol çalışması gerçekleştirmiştik. Halkımıza daha iyi ulaşım imkânı sunmak amacıyla 2020 yılında da yol yapım çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Hazırlamış olduğumuz program çerçevesinde ihtiyaç duyulan noktaları sıcak asfalt ile yeniden düzeliyoruz.  Ekiplerimiz şuanda Cumhuriyet Mahallesi İğciler Sokak’ta çalışmalarını sürdürüyorlar. Çalışmalarımızı en kısa zamanda tamamlayacağız. Halkımızın yaşam şartlarını en iyi seviyelere taşımak için yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.