Amasraspor Kulübü Başkanı Ertan Cengiz, Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Yıldız, Ferhat Güngör ve Amasra Belediye Başkan Yardımcısı Burhan Kızılkaya Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret etti.

Makam odasında gerçekleşen ziyarette misafirleri Başkan Cemal Akın’a çeşitli hediyeler takdim ettiler. Gerçekleşen ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Cemal Akın misafirlerine teşekkür ederek çalışmalarına başarılar diledi.

Ziyarette konuşma yapan Başkan Cemal Akın, “ Belediye olarak spora büyük önem veriyor her zaman destekliyoruz. Bu çerçevede kentteki tüm amatör spor kulüplerimize elimizden gelen her türlü desteği verdik. Vermeye de devam ediyoruz. Aynı zamanda Belediye olarak kentte sporun gelişmesi, spora olan ilgilinin artması ve bu anlamda başarıların kazanımı için çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Bu konuda sizlerde Amasra İlçemizde çok önemli bir görev üstlenmiş durumdasınız. Sporun gelişmesine katkı sağlayacak tüm faaliyetlerinde üzerimize düşen konularda ve imkânlarımız çerçevesinde gerekeni yapmaya hazırız. Nazik ziyaretiniz ve güzel hediyeleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.