Kemerköprü Mahallesi 875. Sokak’ta yeniden düzenleme çalışması gerçekleştirecek olan Bartın Belediyesi bölgede altyapı tedbirleri alıyor.

Bartın Belediyesi tarafından üst yapısını yeniden düzenlenecek olan İMKB Okulu yolunda alt yapı tedbirleri almak amacıyla yağmur suyu ızgaraları yerleştiriyor. Yapılan çalışma ile yağışlı havalarda yollarda oluşabilecek derin su birikintileri ve akıntıların önüne geçilecek.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın” Üstyapısını yeninden düzenleyeceğimiz Kemerköprü Mahallesi 875. Sokak’ta altyapı tedbirleri almak amacıyla yağmursuyu ızgaraları yerleştiriyoruz. Yapılan bu çalışma ile su birikintilerinin önüne geçerek vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamasını engellemiş olacağız. Altyapı çalışmalarımızın ardından ise kentimizin en geniş birkaç yolundan biri olan genişliği 25 metrelik bu yolu sıcak asfalt ile yeninden düzenleyeceğiz. Orta refüjde yapmış olduğumuz bitkisel düzenlemeler ile hem bu bölgeye daha güzel bir görüntü kazandıracak hem de halkımıza daha iyi ulaşım imkanı sağlamış olacağız” dedi.