Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kemerköprü Mahallesi Sıtmayanı Caddesi’nde kıraathane ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir ve teşkilat üyelerinin bulunduğu ziyarette Başkan Cemal Akın, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

Belediye Başkanı Cemal Akın ziyaretlerle ilgili açıklamasında 10 yıl boyunca sürekli olarak mahalleleri ve esnafları ziyaret ettiklerini belirterek tüm çalışmalara vatandaşlardan gelen talepler ve yerinde görülen ihtiyaçlar doğrultusunda yön verdiklerini söyledi.

Akın açıklamasında “bizler bu güne kadar her vatandaşımızın fikrine önem verdik. Kentteki tüm esnaflarımızı kahvehanelerimizi her zaman ziyaret ettik. Vatandaşlarımızı gerek iş yerlerinde gerekse mahallelerinde bizzat ziyaret edip ihtiyaçları dinledik ve yerinde gördük. Bu sayede sorunları bir bir süratle çözdük.  Vatandaşlarımızın da bu çalışma tempomuzu ve hizmetlerimizi değerlendirdiğini düşünüyoruz. Bundan sonrada aynı anlayışla ve sürekli artan bir tempoyla çalışıp emirlerine amade olarak en güzel şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz“ dedi.