Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, geçmiş dönem belediye meclis üyesi görevi yapan Hüseyin Taner Çetin ve Ufuk Demir’i iş yerlerinde ziyaret etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın ve Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerde ilk durağı geçmiş dönem belediye meclis üyeliği görevi yapan Ufuk Demir oldu. Samimi sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Bartın Belediyesi projeleri konuşuldu. Ziyaretin sonunda Demir’e misafirperverliği için teşekkür eden Akın, işlerinde bol kazanç temennisinde bulundu.

Başkan Cemal Akın’ın ikinci durağı ise geçmiş dönem belediye başkan yardımcılığı ve belediye meclis üyeliği görevi yapan Hüseyin Taner Çetin’e oldu. Ziyarette Akın, Bartın Belediyesi hizmet ve yatırımlarıyla ilgili bilgi verdi ve fikir alışverişinde bulundu. Gerçekleşen ziyaretten ötürü büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Çetin, Başkan Cemal Akın ve Yardımcısı Ahmet Kömeç’e teşekkür ederek, çalışmalarına başarılar diledi.

Gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,”   Hüseyin Taner Çetin ve Ufuk Demir ile uzun süre çalışma imkânı bulduk. Bu süreçte çok başarılı çalışmalara imza attık. Kendilerine ilimize vermiş oldukları hizmetler için teşekkür ediyorum” dedi.