Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Necmi Balık ile birlikte Bartın Gazeteciler Derneği Başkanı ve Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacı Hasan Bulut’u ziyaret ederek, dernek yönetiminde görev alan gazete ve ajans temsilcileriyle sohbet etti. Başkan Akın, kendisine iletilen belediye çalışmalarıyla ilgili soruları yanıtlayarak, yeni dönem projelerinin son durumuyla ilgili de bilgiler verdi.

El Birliğiyle Çalışmaya Devam Edeceğiz

Ülke ve Bartın gündeminin de değerlendirildiği ziyarette konuşan Dernek Başkanı Bulut ise daha güzel bir Bartın için el birliğiyle çalışmaya devam edeceklerini ifade etti. Nazik ziyareti için Başkan Akın’a teşekkür ederken Bulut, çalışmalarında başarı diledi.

Projelerin Son Durumuyla İlgili Bilgi Verdi

Ziyaret sonrası değerlendirmelerde bulunan Akın; “Bartın Gazeteciler Derneği’ne ve Manşet Gazetesi ekibine ziyarette bulundum. Projelerimizle ilgili ve gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla ilgili açıklama yaptım. Manşet Gazetesi ekibine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Tabii Manşet Gazetesi’ne gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizin hemen ardından da Bartın Gazeteciler Derneği yönetimiyle bir araya geldik. Halkımızı bilgilendirmek, halkımızın taleplerini ve önerilerini kurumlara iletmek kısacası kurumlar ile halk arasında iletişim sağlamak adına çok önemli bir görev üstlenen basın mensubu arkadaşlarımıza işlerinde kolaylık ve başarı diliyorum” dedi. Ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.