Bulduğu her fırsatta esnafı ziyaret eden, esnafın yanında olduğunu belirten, dertlerini ve taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Cemal Akın, ziyaretlerine Hükümet Caddesi ve Halk Otobüsleri durağında devam etti.

Ziyaretinde esnaf ve vatandaşlar ile sohbet eden Akın, aynı zamanda sorunları da dikkatlice dinleyerek notlarını aldı. Görev süreleri boyunca her zaman vatandaşın yanında olduklarını belirterek, bundan sonra da olmaya devam edeceklerini söyleyen Akın esnaf gezisi ziyaretlerinde ise büyük ilgi gördü. Akın ayrıca Hükümet Caddesi’nde ki seçim bürosunu ziyaret eden vatandaşlarla da çay içerek sohbet etti.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Bizim için vatandaşlarımızın istekleri ve önerileri çok önemli.  Halkımızın belediye hizmetlerinden daha iyi faydalanmasını istiyoruz. Bunun için de fırsat bulduğumuz her anı halkımızın talep ve önerilerini dinleyerek geçiyoruz. Bundan sonrada aynı şekilde kentteki her vatandaşımız gibi esnaflarımızın da emrine amade olarak hizmet vermeye devam edeceğiz“ dedi.