Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yürütülen yol düzenleme çalışmalarını inceledi.

İlk olarak Esentepe Mahallesi’nde devam eden yol düzenleme çalışmalarını inceleyen Başkan Cemal Akın burada mahalle sakinleri ile sohbet eden yapılan çalışma hakkında bilgiler verdi. Daha sonra Çaydüzü Mahallesi Stadyum Sokak’ta başlatılacak olan refüj ve yol düzenleme çalışmalarının yapılacağı alana giden Başkan Cemal Akın görevli personelden yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “ Sorumluluk alanımızdaki tüm yollarımıza önem veriyoruz.  Şehrimizin her noktasına olduğu gibi Esentepe ve Çaydüzü Mahallelerimize de hizmetlerimizi etkin ve verimli bir şekilde götürmenin gayretindeyiz.  2019 yılında 115 bin 236 metrekare sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımıza 2020 yılında da hız kesmeden devam ediyoruz. Bartın Belediyesi olarak halkımıza daha iyi ulaşım imkanı sağlamak istiyor, bunun içinde ihtiyaç duyulan tüm noktalarda yol düzenleme çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” dedi.