Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, site toplantılarıyla vatandaşlardan gelen talep ve ihtiyaçları yerinde dinlemeye devam ediyor.

Başkan Cemal Akın gerçekleştirmiş olduğu site ziyaretlerine Karaköy Mahallesi’nde Altın Sitesi ve Çaydüzü Mahallesi Eyüp Sitesi ile devam etti. Her iki sitede büyük ilgiyle karşılanan Başkan Cemal Akın’a ziyaretlerinde Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Belediye Meclis Üyesi Adayı Nuran Akmaz VE Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir eşlik etti. Ziyaretlerde Başkan Cemal Akın belediye çalışmaları ve 31 Mart yerel seçimleri için hazırladıkları 50+1 projeler hakkında bilgiler verirken site sakinlerinin talep ve önerilerini dinledi.

Akın yaptığı açıklamada göreve başladığı günden beri halk ile iç içe olduğunu her fırsatta vatandaşları bizzat mahallelerinde ve evlerinde ziyaret edip sorunları ve talepleri yerinde görüp dinlediklerini belirterek bu şekilde halkın ihtiyaçları doğrultusunda kalıcı ve en güzel şekilde hizmet verdiklerini söyledi.

Akın konuşmasında “Göreve başladığımız günden beri gerek belediyeye yapılan ziyaretlerle, gerek telefonla, gerekse bizim her fırsatta gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ve halk toplantılarımızla vatandaşları dinliyor dile getirdikleri tavsiyeleri, sorunları ve talepleri anında değerlendirerek ilgili daire amirine yönlendirip çalışma programımıza alıyoruz.  Bu sayede hizmetlerimizden  mahallerimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın etkili şekilde ve eşit ölçüde faydalanmasını sağlıyoruz. Bizleri ağırlayan dostlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.