Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanlığı tarafından sandık başı görevlileri için düzenlemiş olduğu yemeğe katıldı.

Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen programa Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz, teşkilat üyeleri ve sandık başı görevlileri katıldı.

Programda konuşma yapan Başkan Cemal Akın,” 10 yıldır sürdürmüş olduğum Belediye Başkanlığı görevinde ilimiz için çok önemli çalışmalara imza attık. Bu çalışmaları halkımızla kol kola girerek başardık. Allah nasip eder, halkımız teveccüh gösterirse önümüzde ki dönemde üretken belediyecilik anlayışımızla hizmetlerimize devam etmek istiyoruz. Önümüzde ki dönem için 50+1 proje hazırladık. Bizim tek derdimiz milletimize hizmet etmek. Halkımızın teveccüh göstermesi halinde önümüzdeki dönem için hazırlamış olduğumuz 50+1 proje ile ilimizin güzelliklerine güzellikler eklemeye devam edeceğiz.  31 Mart yerel seçimlerinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Cemal Akın konuşmasının ardından davetliler ile selamlaşarak sohbet etti.