Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın eğitim kurumu ziyaretlerine 23 Nisan Anaokulu ve Özel Neşe Erberk Anaokulu ’nu ile devam etti.

Başkan Cemal Akın’a ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyesi Necmi Balık ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Nihal Saklı eşlik etti. Ziyaretinde ilk olarak idareciler ile bir araya gelen Başkan Cemal Akın talep ve önerileri dinledi. Daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Başkan Akın, minik öğrencilerle yakından ilgilendi. Akın ziyaretinde, eğitim hayatının başında olan öğrencilere başarılar dileyerek Bartın Belediyesi Afet ve Çocuk Ajandası hediye etti.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların en iyi şekilde eğitim almaları için belediye olarak tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Her konuda öğretmenlere ve öğrencilerimize destek veriyoruz. Sık sık eğitim kurumlarımızı ziyaret ederek idarecilerimizin ve öğrencilerimizin taleplerini dinliyoruz. Tek gayemiz öğrencilerimize daha kaliteli eğitim ortamı sunmak. Aynı anlayış içinde çalışmaya devam edeceğiz. “ dedi.