Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, eğitim kurumları ziyaretlerine Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ertuğrul Gazi Ortaokulu ve 15 Temmuz Şehitler İlkokulu ile devam etti.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın eğitim kurumlarını ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ertuğrul Gazi Ortaokulu ve 15 Temmuz Şehitler İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Cemal Akın, idarecilerin ve öğrencilerin talep ve önerilerini dinledi. Başkan Cemal Akın’a ziyaretlerinde Belediye Meclis Üyesi Adayları Nihal Saklı, Murat Kaya ve Dijle Atmaca eşlik etti. Ziyaretlerinde öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Cemal Akın , öğrencilere bir isteklerinin olup olmadığı sordu. Akın, 15 Temmuz Şehitler İlkokulu ziyaretinde Deprem Haftası münasebetiyle öğrencilere Bartın Belediyesi Afet ve Çocuk Ajandası kitabı hediye etti.

Ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın”  Eğitimde ki kaliteyi artırmak, öğrencilerimizin daha iyi şartlar altında eğitim öğretim hayatlarını sürdürmelerine imkân sağlamak adına Bartın Belediyesi olarak tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Okullarımızın altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarını karşıladığımız gibi sosyal ve kültürel anlamda da talep ettikleri desteği vermeye çalışıyoruz. İdareci dostlarımızın ve sevgili öğrencilerimizin talep ve isteklerini öğrenmek için de sık sık eğitim kurumlarımızı ziyaret ediyoruz.  Aynı anlayış içinde eğitime gereken desteği vermeye devam edeceğiz. Bizleri ağırlayan idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerim “ dedi.