Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Valiliği’nde düzenlenen 2021 yılının ilk Mütevelli Heyeti Toplantısına katıldı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Vali Sayın Sinan Güner başkanlığında gerçekleştirilen Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Toplantısına katıldı.  Bartın Valiliği’nde düzenlenen 2021 yılının ilk Mütevelli Heyeti Toplantısında Vakfa başvuru yapan vatandaşların yardım talepleri değerlendirilerek karara bağlandı.

Akın, Alınan Kararların Hayırlı Olmasını Diledi

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Akın, alınan kararların hayırlı olmasını diledi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı üzerinden ihtiyaç sahibi vatandaşlara gereken yardımların yapıldığını dile getiren Başkan Akın, hak sahiplerinin tespitinde her türlü hassasiyetin gösterildiğini ifade etti. Akın, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na yapılan tüm başvuru ve taleplerin değerlendirilerek sorunlara çözüm bulunulmasına çalışıldığını, hak sahibi vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmaların büyük bir titizlik ve hassasiyetle yürütüldüğünü kaydetti.