Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Karakaş Caddesi’nde hizmete giren Av. Banu Akçil’e ait hukuk bürosunun açılış törenine katıldı.

Törende Av. Banu Akçil’e hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Cemal Akın Akçil’e üzerinde Bereket Duasının yer aldığı tablo hediye etti.

Törende konuşma yapan Başkan Cemal Akın, “Bu gün memleketimizde bir işyerinin daha hizmete girmesi dolayısıyla bir araya gelerek sahibi ve çalışanlarının mutluluğunu paylaşıyoruz.  Avukatlar, kişi ya da kurumlar arasında ortaya çıkan anlaşmazlıkların ve sorunların yasalara uygun şekilde, huzur ve güven içinde giderilmesi, adaletin hukuk kuralları çerçevesinde hızla tesis edilmesinde çok önemli roller üstlenen değerli şahsiyetlerdir. Bu bağlamda, hizmete giren Avukatlık Bürosu‘nun hayırlı uğurlu olmasını diliyor Banu Akçil Hanımefendiye meslek hayatı boyunca başarılar diliyorum“ dedi.

Konuşmasının ardından davetlilerle birlikte avukatlık bürosunun açılış kurdelesini kesen Akın daha sonra davetlilerle selamlaşıp sohbet etti.