Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşların talep ve önerilerini ilk ağızdan dinleyerek daha kaliteli ve hızlı hizmet sağlayabilmek amacıyla gerçekleştirmiş olduğu esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Göreve geldiği günden buyana esnafın ve vatandaşların sorunlarını bire bir dinlemeye ve bu doğrultuda çözümler üretmeye devam eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Sanayi Sitesi ve Koca Müftü Sokak’ta esnaf ziyaretlerinde bulundu. Başkan Cemal Akın’a ziyaretlerinde Belediye Başkan Vekili Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner, Belediye Meclis Üyeleri Recep Çömlek, Şemsettin Çöme, Ahmet Kömeç, Semih Kaptan, Meclis Üyesi Adayları Tuncay Maden, Egemen Kemik ve Mehmet Somaklı, Ufuk Kasap ve Yaşar Bakkal eşlik etti. Bütün işyerlerini tek tek gezen Başkan Akın, esnafa hayırlı işler dileyip, samimi sohbetler de bulundu. Esnaf gezisi sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da görüşen ve ilgi ile karşılaşan Başkan Cemal Akın, vatandaşların talep ve önerilerini dinlerken belediye çalışmaları hakkında da bilgi alışverişinde bulundu.

Yapılan ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Akın, “  Her fırsatta esnafımızı ziyaret edip onların çayını içerek, talep ve önerilerine dinliyor, belediye çalışmalarımız hakkında bilgi veriyoruz. Esnaf ve dostlarımızın düşünceleri bizim için çok önemli.  Hayata geçireceğimiz tüm çalışmalarımızı halkımızın talep ve önerileri doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Bu sebeple esnaf ziyaretlerimiz, halkımız ile istişaremiz hiç durmadan devam edecek. Bizleri ağırlayan tüm esnaf dostlarımıza ilgileri ve hoş sohbetleri için teşekkür ediyor, işlerinde bol kazançlar diliyorum” dedi.