Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Türk Diyanet Vakıf-Sen Bartın İl Temsilciği tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleşen programa Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın İl Müftüsü Mahmut Gündüz, Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal,  Türk Diyanet Vakıf-Sen Bartın İl Temsilciği Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Yemek Duası ile başlayan program Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal’ın konuşması ile devam etti. Ünal konuşmasının ardından desteklerinden dolayı Başkan Cemal Akın’a teşekkür plaketi takdim etti. Nazik davetleri için Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal’ın ve Sendika üyelerine teşekkür eden Başkan Cemal Akın yaptığı konuşmada “ Bugün düzenlenen bu güzel programda siz değerli dostlarımızla bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duydum. Bartın Belediyesi olarak tüm kurum ve kuruluşlarla birlik ve beraberlik içinde ilimize hizmet ediyoruz. Allah birliğimizi daim eylesin. Belediye olarak ihtiyaç duyduğunuz her noktada imkânlar ve kanunlar çerçevesinde gereken desteği vermeye hazırız. Bu güzel programda emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum “dedi.