Bartın  Belediye Başkanı Cemal Akın vatandaşların mutlu, heyecanlı ve özel anlarına ortak olmaya devam ediyor. Akın, hafta sonu katıldığı düğün merasimlerinde çiftlere mutluluk, ailelere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Başkan Cemal Akın, hafta sonu programları arasında yer alan düğün davetlerine Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte  icabet ederek, çiftleri tebrik etti. Akın, Çalıkoğlu ve Bay ailelerinin kıymetli evlatları Nurgül ve Gürdal’ın, Mahmutoğlu ve Yaman ailelerinin evlatları Fatma ve Aykut’un, Genç ve Fındık Ailelerinin değerli evlatları Alev ile Yusuf’un düğüne katıldı. Başkan Akın yaptığı açıklamasında, “ Vatandaşlarımızın heyecan ve mutluluklarının en üst seviyede yaşandığı özel anlarında yanlarında olarak sevinçlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Çiftlerimize bir ömür boyu mutluluk, ailelerine ise hayırlı ve uğurlu olması temennimi yürekten yineliyorum” dedi.

Başkan Cemal Akın, katıldığı düğün merasimlerinde çiftlere, Bartın İşi Tel Kırma işlemeli tepsi hediye ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.