Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu’nu ziyaret ederek, Hasankadı Belediyesi tarafından tertip edilen iftar programına katıldı.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Akın’a ziyareti esnasında, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, İlçe Başkanı Murat Demir ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç eşlik etti. Akın, ziyaret sonrası Hasankadı Belediyesi tarafından belde halkı için tertip edilen iftar programına katıldı. Akın ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamasında, “ 31 Mart Yerel Seçimlerinde halkımızın göstermiş olduğu teveccüh ile Hasankadı Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Sayın Şeref Emiroğlu’nu Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ercüment Özçelik, İlçe Başkanı Murat Demir ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç birlikte ziyaret ederek, hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunduk. Allah utandırmasın” dedi.

Başkan Akın ve beraberindeki heyet ziyaret sonrası, Hasankadı Belediyesi organizasyonunda belde sakinleri için tertip edilen iftar programına katıldı.