Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Hasankadı Beldesinde tamir – tadilat çalışması tamamlanarak yenilenen Dere Mahallesi Camii’nin açılış törenine katıldı.

Çok sayıda Hasankadılı vatandaşların katıldığı törende Dere Mahallesi Camii okunan duaların ardından ibadete açıldı.

“Emeği Geçen Herkesin Allah Dualarını Kabul Etsin”

Törende konuşma yapan Başkan Cemal Akın, Camilerin Müslümanlar için en kıymetli yerler olduğunu ifade ederek Dere Mahallesi Camii’nin yenilenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Akın konuşmasında “ Bugün sizler ile birlikte böylesine hayırlı bir açılışta bulunmaktan dolayı büyük mutluluk içindeyim. Birliğimizin beraberliğimizin sembolü olan camilerimiz sayısının artması, mevcut camilerimizin ise bakımlarının yapılması vatandaşlarımızın daha rahat şekilde ibadetlerini gerçekleştirebilmesi açısından çok önemli. Bu bağlamada da Dere Mahallesi Camii’nin tamir – tadilat çalışması tamamlanarak yenilenmesinde emeği geçen herkesin Allah dualarını kabul etsin, Allah razı olsun” dedi.

Akın, Hasandı Esnafı İle Çay İçip Sohbet Etti

Dere Mahallesi Camii’nin açılış töreni için Hasankadı Beldesi’ne giden Başkan Cemal Akın burada esnaf ziyaretlerinde bulundu. Hasankadı Belediye Başkanı Şeref Emiroğlu, Bartın Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Milliyetçi Hareket Partisi Hasankadı Belde Teşkilat üyeleri ile esnafları gezen Başkan Cemal Akın karşılaştığı Hasankadı’lı vatandaşlarla selamlaşıp sohbet etti. Esnafların çay ikramını geri çevirmeyen Başkan Cemal Akın,  Hasankadı’lı vatandaşlara göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlik için teşekkür etti.