Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, bir hafta sonunda daha, davet edildiği tüm nikah ve düğün merasimlerine katılıp mutluluklarına ortak oldu.

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu davet edildiği tüm nişan, düğün ve nikâh merasimlerine katılarak çiftleri ve ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Başkan Akın, Emine-Erdal Karaahmetoğlu’nun kızı Nurcan ile Nuray-Kemal Ergöktaş’ın oğlu Onur’un, Handan-Mevlüt Kızılkum’un kızı Ceyda ile Hanife-Ali Çakar’ın oğlu Özer’in ve  Kadriye-Kadir Burgucu’nun kızı Yasemin ile Cemile-Sezgin Songur’un oğlu Caner’in düğününe katılarak, çiftlere mutluluklar diledi. Düğün merasimlerinin yanı sıra Başkan Akın, Aşgın ve Erkuran ailelerinin evlatları İlknur ile Sercan’ın ve Kocareis ve Nazlı ailelerinin evlatları Mehtap ile Orhan’ın da nikah merasimlerine katılarak, mutluluk temennisinde bulundu.

Çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi

Hafta sonu katıldığı merasimlerle ilgili açıklamasında Başkan Akın; “Vatandaşlarımızla her zaman iç içeyiz. Onların her zaman yanındayız.  Vatandaşlarımızın davetlerine icabet edip onların mutluluklarına da ortak olmaya çalışıyoruz. Düğün nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu da bu anlamda birçok ziyaretimiz oldu. Yeni çiftlerimizle sohbet ettim. Çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Ailelerini tebrik ediyorum” dedi.