Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Genç Gönüllüler Topluluğu ile Sosyal Gençlik Derneği organizasyonlarında gerçekleştirilen etkinliklere katıldı.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Genç Gönüllüler Topluluğu’nun organizasyonunda gerçekleştirilen “Dikkat Bir Terslik Çıkabilir” isimli tiyatro gösterisini izledi. Topluluk Başkanı Sefa Başaran’ın kaleme aldığı ve topluluk üyelerinin oyunculuklarını sergiledikleri tiyatro gösterisi çok sayıda sanatsever izledi.

Başkan Akın tiyatro gösterisi sonrasında Belediye Sosyal Tesislerinde Sosyal Gençlik Derneği’nin düzenlediği konsere katıldı.

Akın, her iki etkinlikte yaptığı konuşmasında, “ Çok sayıda başarılı sosyal sorumluluk projesine imza atan Genç Gönüllüler Topluluğu Başkanı Sefa Başaran ve Sosyal Sorumluluk Derneği Başkanı İzzet Gürpüz kardeşlerime, ve her iki topluluk üyelerine başarılar diliyorum. Gençlerimizin bir çatı altında toplanarak, amaçları doğrultusunda çalışmalar yürütmeleri, proje hazırlayıp hayata geçirmeleri son derece umut ve gurur verici. Gençlerimizin serbest zamanları son derece verimli işlere ayırıp, birlik ve beraberlik içerisinde, oluşumlarının amaçları doğrultusunda çalışmalarda bulunuyor olmalarını sevindirici. Gençlerimizle gurur duyuyorum” dedi.

Belediye Başkanı Akın, etkinlikler sonrası gençlerle sohbet etti.