Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile kent merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşların sorunlarını yerinde görebilmek amacıyla esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile şehir merkezinde ki esnafları gezen Akın, talep ve önerileri dinleyip projeleri hakkında bilgiler verdi.  Esnaflara işlerinde bol kazanç temennisinde bulunan Akın karşılaştığı vatandaşların hal ve katırlarını sorup sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallara uymaları konusunda duyarlı olmalarını istedi.

Açıklamada bulunan Başkan Cemal Akın,”  Her zaman vatandaşlarımızı ziyaret edip, talep ve önerilerini dinliyoruz. Bize ilettikleri sorunlarla ilgili çalışma gerçekleştiriyoruz. Belediye olarak başarılı olmamızda ki en önemli faktör vatandaşlarımızla olan fikir alışverişimizdir. Başarımızda önemli bir yere sahip olan esnaf ziyaretlerimiz ve vatandaşlarımızla istişaremiz devam edecek. Tüm esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.