Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kent merkezi ve mahallelerde bulunan esnafları ziyaret etmeye devam ediyor.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Başkan Akın, mahalle ve esnaf ziyaretleri çerçevesinde bu defa da Bar-Vet Veteriner Kliniği, Özay Mobilya, Karadayılar Barmet Mobilya ve Somaklı Tur Turizm ve Taşımacılığı ziyaret etti.  Akın esnaf ziyaretleri esnasında esnaflarla birlikte işyerlerinde alışveriş halinde olan vatandaşlarla da sohbet edip talepleri dinledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın vatandaşların belediyeye gelmesini beklemeden iş yerlerinde ve mahallelerinde ziyaret edip halkın içinden belediyecilik anlayışı ile hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

Akın açıklamasında “Göreve geldiğimiz günden itibaren esnaflarımızı da sıklıkla ziyaret etik. Tüm esnaflarımızın belediye hizmetlerinden sıkıntısızca faydalanabilmesi için ne lazımsa yaptık. Sıkıntılarını, taleplerini ve önerilerini dinleyip belediyemizi ilgilendiren her konuda yardımcı olduk. Bundan sonrada aynı şekilde kentteki her vatandaşımız gibi esnaflarımızın da emrine amade olarak hizmet vermeye devam edeceğiz “dedi.